Данія купує французькі ЗРК Mistral

о 15:30
Данія закуповує французькі ЗРК Mistral

Данія уклала угоду про придбання французьких зенітних ракетних комплексів «Містраль», які будуть використовуватися для протиповітряної оборони підрозділів сухопутних військ.

Угоду було підписано у рамках державного візиту до Франції Короля і Королеви Данії.

«Ця угода є ще одним важливим кроком у розбудові протиповітряної оборони Данії. Угода не тільки підкреслює нашу хорошу співпрацю з Францією, вона також зміцнює бойову міць і безпеку Данії. Тісна співпраця з Францією абсолютно необхідна під час війни в Європі та ситуації з політикою безпеки, яка постійно змінюється», — сказав данський міністр оборони Троелс Лунд Поульсен.

Основна мета візиту делегації — посилення співпраці між оборонною промисловістю Данії та Франції, а також зміцненню міцних двосторонніх відносин між Данією та Францією.

«Європа повинна об’єднатися і взяти на себе набагато більшу відповідальність за нашу власну та євроатлантичну безпеку. Тому об’єднана Європа повинна інвестувати значні кошти в розбудову європейської оборонної промисловості. Зміцнення європейської оборонної промисловості має вирішальне значення для досягнення успіху в триваючому переозброєнні. Франція відіграє тут значну роль», — наголосив Троелс Лунд Поульсен.