Центральний науково-дослідний інститут озброєння та військової техніки, що відповідає за розробки техніки для ЗС України, отримав право здійснювати господарську діяльність.
Наказом Міноборони №347 від 2 листопада Положення про ЦНДІ ОВТ доповнено новим пунктом такого змісту: «Може здійснювати господарську діяльність за дозволеними видами, відповідно до свідоцтва про реєстрацію Інституту як суб'єкта господарської діяльності, у порядку визначеному законодавством України».
Яку саме господарську діяльність вестиме ЦНДІ ОВТ наразі не зрозуміло.
ЦНДІ ОВТ ЗС України — є головною науковою установою Міноборони, яка проводить комплексні наукові дослідження проблем воєнно-технічної політики (ВТП) у сфері розвитку озброєння, військової та спеціальної техніки (ОВТ), та є науково-дослідною установою замовника відповідно до Системи розроблення та постановки на виробництво ОВТ.
Інститут бере участь у координації досліджень інших наукових установ Міноборони і Збройних Сил, спрямованих на наукове обґрунтування пріоритетних напрямів розроблення, виробництва, модернізації, ремонту, експлуатації та інших стадій життєвого циклу ОВТ для оснащення Збройних Сил та інших органів та формувань сектору безпеки і оборони держави.
Очолює розташований у Києві інститут генерал-майор Ігор Чепков.
Відомо, що станом на 2020 рік Інститут здійснював науково-технічне супроводження близько 250 дослідно-конструкторських робіт зі створення нових і модернізації нинішніх зразків ОВТ.
Зокрема, в інтересах Сухопутних військ супроводжується:
- модернізація РСЗВ 9К58 «Смерч» і БМ-21 «Град»;
- розробка 155-мм самохідної гаубиці «Богдана»;
- модернізація ПТРК «Штурм-С»;
- розробка далекобійного мобільного мінометного комплексу на базі спеціалізованого броньованого авто;
- модернізація танка Т-64Б (Т-64БВ);
- розробка основного бойового танка для потреб ЗСУ;
- розробка важкої БМП;
- розробка лінійки 122-мм боєприпасів до РСЗВ «Град» і артилерійських боєприпасів калібру 155 мм;
- розробка багатофункціонального ракетного комплексу.