Організувати інформаційну кампанію, паралельно запустити диверсантів у тил, завдяки засобам РЕБ вдарити по радіоелектронній розвідці, системам комунікації та управління, знищити ключові об'єкти інфраструктури тактичною ядерною зброєю, довершити завдання авіацією та артилерією, і зрештою поставити крапку в протистоянні сухопутним компонентом війська. Таким є найбільш прогнозований сценарій повномасштабної агресії РФ проти України.
Читати також: | Генштаб повідомив про скорочення ЗСУ на 20 тисяч |
Аби протистояти планам Путіна наше військо має пройти тотальне переозброєння, про нього сьогодні й поговоримо в програмі ProВійсько.
На момент нападу російської федерації в українському військовому парку лишилася переважно морально застаріла, недоукомплектована або пошкоджена техніка, а часом траплявся і відвертий металобрухт. Тож навіть після 14-го року про переозброєння не йшлося — основний ресурс був спрямований на ремонт хоча б того, що збереглося.
Так що ж ми отримали у підсумку?
Читати також: | У підрозділах ЗСУ на третину скоротять артилерію і танки |
За сім років війни наші збройні сили опинилися у ситуації, коли замінювати доведеться ледь не все і одразу. Однак варто залишатися реалістами.
Країни із значно більшим економічним потенціалом проводять переозброєння роками. Польща, наприклад, з 2017-го по 2026-й рік на цей напрям планує витратити 46,2 мільярди доларів і все одно багато з їхніх програм наразі відчувають нестачу фінансування.
Україна не має стільки грошей як її західна сусідка, а враховуючи спільний кордон і збройний конфлікт з РФ часу в нас теж обмаль. Тому доведеться визначатися з пріоритетами.
Читати також: | ЗСУ вирішують як обирати новий багатоцільовий винищувач |