
Повідомляє Командування Медичних сил, яке раніше також отримало нарукавну емблему.
Нарукавний емблема Центру медичної реабілітації та санаторного лікування «Одеський» до парадного, парадно-вихідного та повсякденного однострою військовослужбовців має вигляд геральдичного щита, синього кольору з коричневим кантом.
Центральним елементом нарукавного знаку є стилізоване зображення золотого фенікса, що постає з вогню. В нижній частині знака розміщено центральний елемент гербу міста Одеса срібний якір «Кішка» з чотирма лапами.

Золотий фенікс – символ відродження що вказує на специфіку роботи центру – реабілітацію та санаторне лікування військовослужбовців.
Срібний якір вказує на дислокацію центру м. Одеса.
Зазначається, що нарукавний знак виконаний в кольорах притаманних медичній службі і в той же час вказують на місце розташування закладу.
Читати також: | Нові нашивки військовим видадуть за кошти Міноборони |