Указом №135/2020 абзац перший пункту 219 Положення викладено в такій редакції:
«219. Військовослужбовці, які мають високу професійну підготовку, досвід практичної роботи на займаній ними посаді, визнані військово-лікарською комісією придатними за станом здоров'я для проходження військової служби, на їх прохання і за потреби Збройних Сил України можуть бути залишені на військовій службі понад граничний вік перебування на військовій службі на строк до п'яти років».
Нова редакція прибрала з тесту пункту обмеження, яке не дозволяло продовжувати службу понад граничний вік перебування в запасі та у військовому резерві, визначений для відповідної категорії військовослужбовців. Стара редакція:
«219. Військовослужбовці, які мають високу професійну підготовку, досвід практичної роботи на займаній ними посаді, визнані військово-лікарською комісією придатними за станом здоров’я для проходження військової служби, на їх прохання і за потреби Збройних Сил України можуть бути залишені на військовій службі понад граничний вік перебування на військовій службі на строк до п’яти років, але не більше граничного віку перебування в запасі та у військовому резерві, визначеного статтею 28 зазначеного Закону для відповідної категорії військовослужбовців».
Стаття 28 Закону України «Про військовий обов'язок і військову службу» визначає такий граничний вік перебування в запасі та у військовому резерві:
- для солдатів, сержантів, молодших та старших офіцерів – 60 років;
- для вищого офіцерського складу (генерали та адмірали) – 65 років.
Нагадаємо, що граничний вік перебування на службі визначений статтею 22 закону та складає для солдатів, сержантів та молодших офіцерів 45 років, старших офіцерів – 50 років, генералів – 60 років. В особливий період, що діє зараз, він встановлюється на рівні граничного віку перебування в запасі та у військовому резерві.