Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман під час робочої поїздки до Хмельницької області, 26 січня відвідав ДП «Шепетівський ремонтний завод», де оглянув продукцію підприємства, цех гальванічного обладнання та цех, в якому здійснюються ремонт військової техніки, у тому числі із зони АТО.
Шепетівський ремонтний завод входить до державного концерну «Укрооборонпром», за період війни на сході країни відремонтував 1061 одиницю озброєння, в тому числі виїзними бригадами 321 одиниці. Починаючи з 2014 року, бригади здійснюють виїзди у військові частини та відновлюють техніку і озброєння, яке використовується Збройними Силами України в АТО.
Загалом, на підприємстві, за словами керівництва, проводять ремонт 126 зразків ракетно-артилерійського озброєння у семи різних цехах. Завод, у багатьох видах продукції, є монополістом. За словами директора заводу Олега Турінського, тут відновлюють ракетні системи залпового вогню БМ-21 «Град» та 9П140 «Ураган»; самохідні артилерійські установки 2С3М «Акація», 2С5 «Гіацинт-С», 2С19 «Мста-С»; машини управління вогнем артилерії; артилерійське знаряддя та міномети, засоби управління військами; комплекси протитанкових керованих ракет і військові прилади.
Силами заводу, інших підприємств-учасників концерну і приватних українських виробників були замінені сотні найменувань комплектуючих. Серед них прицільні комплекси, системи наведення, електронне обладнання та вогневі системи для самохідних артилерійських установок, реактивних систем залпового вогню і гаубиць.
«Відома своєю ефективністю РСЗВ «Град», отримала українські приціли і блоки імпульсів. Далекобійна гаубиця Д-30 - клин затвора, підйомний і поворотні механізми. Особливу увагу було приділено встановленню на кожну машину сучасних цифрових захищених радіостанцій», - зазначив директор підприємства Олег Туринський.
На підприємстві працює 550 осіб, середня заробітна плата на заводі трохи більша 6 тисяч гривень.
Використані джерела:
Військова панорама
Веб-сайт міста Шепетівка
ye.ua